Обстежили дві сотні жінок – виявили чотири випадки захворювання на ракУ жовтні в Чернігівському обласному онкологічному диспансері провели флешмоб до Всесвітнього дня боротьби із раком грудей – «Я пройшла. А ти?»

За словами завідувача поліклінічного відділення диспансеру та лікаря-мамолога Олександра Заїки, було обстежено 184 пацієнтки, здійснено більш ніж 80 мамографій за показаннями.

– Рак не відступає, він діагностований у чотирьох пацієнток, у 29 жінок – доброякісні захворювання, – озвучив результати лікар.

Головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб закликав усіх жінок уважніше ставитися до свого здоров’я – здійснювати самообстеження грудей та проходити мамологічні огляди.

Онкодиспансер постійно працює в режимі відкритих дверей, активно впроваджує новітні технології, у спеціалізованому медичному закладі є все необхідне для того, щоби здійснити комплексну якісну діагностику та в разі необхідності отримати якісне лікування.

За інформацією Чернігівського обласного онкологічного диспансеру http://oncodispancer.cn.ua/content/do-vsesvitnogo-dnya-borotby-z-rakom-molochnoyi-zalozy-fleshmob-za-uchasti-studentiv-chntu-ya


0 Comments