Новий начальник відділу освіти Ірина Лук’яненко: “Планується багато кадрових змін”


Минулого тижня стало відомо, що у відділі освіти міськради Менської ОТГ новий начальник – Ірина Лук’яненко http://bit.ly/2Xs39va

“Менщина” вирішила поспілкуватися з Іриною Федорівною та дізнатися більше про неї.

Ірина Лук’яненко: “Я менянка. Майже 6 років працювала у школі на Дніпропетровщині. Потім приїхала до Мени.

За освітою я філолог. Роботу довго не могла знайти. Спочатку 2 роки працювала заступником директора у Покровській школі на декретному місці. Далі – теж декретне місце на посаді педагога-організатора у цій же школі. А потім, пройшовши конкурс – головний спеціаліст відділу освіти ОТГ.

На конкурс начальника відділу освіти ніхто, крім мене, заяви не подав, хоча багато людей телефонувало, цікавилося. Мабуть, не влаштовувала тимчасова посада. Юрій Миколайович пішов на контрактній основі проходити військову службу. Заключив договір на рік, а як там складеться – невідомо.

Дуже багато обов’язків звалилося. Ми пройшли перевірку Державної аудиторської служби України, отримали великого акта, було багато порушень з боку Юрія Миколайовича. Але я вірю у свої сили. Думаю, у мене вийде все змінити. Хоча б за цей рік.

Є плани кадрових змін. Не тільки у самому відділі, а й по школах. У нас дуже багато молодих спеціалістів з вищою освітою (і не одною), які не можуть себе реалізувати. Дуже хочеться, щоб у нас працювала енергійна, перспективна молодь.

Я сама вчитель, бачу, як навчається мій син. Якщо ми не будемо йти в ногу з часом, директор, заступник, учитель у школі не буде цікавий дітям. А наші пенсіонери змінювати у школі нічого не хочуть.

Хочеться зробити багато чого. Таке відчуття, що освіта у нас не просто стоїть на колінах, а сидить. Хочеться підняти її і поставити на тверді ноги”.


0 Comments