Мобільне харчування замовляють для прийому делегацій та офіційних прийомів


Нещодавно за даними системи державних закупівель ProZorro стало відомо, що Менська міськрада закупила послуги мобільного харчування за додаткові кошти (згідно розпорядження № 364 від 12 жовтня).

Вартість вказаних послуг становить 4 855 грн (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-20-006988-a).

Протягом останніх місяців відповідні послуги замовлялись близько 4 разів, а переможцем тендеру оголошувався ФОП Давиденко Г.Г.

“Менщина” вирішила дізнатись, для яких потреб замовлялись відповідні послуги та які товари входять до даного тендеру.

З відповідними питаннями ми звернулись із запитом до Менської міськради.

У відповідь нам повідомили, що закупівля послуг мобільного харчування (за тендером — https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-20-006988-a) здійснювалась для прийому делегацій, офіційних прийомів відповідно до Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування на території Менської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Відповідно до затвердженої міськрадою програми на прийом делегацій по обміну досвідом, офіційних прийомів, відрядження депутатів, посадових осіб міської ради, активістів територіальної громади планують виділяти 100 тис. грн щороку.

У примітці до заходу зазначається, що відповідний захід впроваджений для вивчення та застосування досвіду територіальних громад інших міст, (в т.ч. закордонних) в діяльності міської ради та виконавчого комітету.

Окрім того, передбачена і організація харчування, проживання офіційних делегацій, запрошених гостей міста та учасників заходів.

Детальніше із програмою заходів можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/31mYSjh

——
Якщо вам подобається “Менщина”, ви можете підтримати нас фінансово – перейти за посиланням і перерахувати будь-яку суму коштів на розвиток редакції https://bit.ly/3cNk9pk


0 Comments