Міська рада більше не допомагатиме менянам оплачувати воду


На черговій сесії міської ради депутати востаннє відшкодували «Менському комунальнику» різницю між старими та новими тарифами за водопостачання і водовідведення для населення. Погашення різниці з 23 вересня по 29 жовтня обійшлося міському бюджету майже у 46 тисяч гривень.

Міська рада відшкодовувала втрати ТОВ «Менського комунальник» ще з літа. Це почалося після того, як виконком міськради не затвердив підвищених тарифів «Комунальника», хоча їх економічне обґрунтування було підтверджене Державною інспекцією з контролю за цінами. На вимогу законодавства різниця між старими і економічно обґрунтованими тарифами лягла на плечі міського бюджету.

За словами місцевих народних обранців, вони вирішили допомогти користувачам централізованого водопостачання і водовідведення, бо ті заявили, що не зможуть оплачувати нові тарифи.

Нагадаємо, що у кінці вересня за зборах жителів міста голова міськради Федір Фесюн заявив, що більше не має змоги покривати різницю тарифів з бюджету, тому з листопада користувачам водогону і каналізації доведеться платити за воду повну вартість.

І дійсно, 27 жовтня виконавчий комітету міської ради все-таки затвердив нові, економічно обґрунтовані тарифи, згідно з якими, водопостачання для населення має коштувати 6,19 грн. за 1 куб. м, водовідведення – 20,11 грн. за 1 куб. м.

Тепер міська рада не зобов’язана покривати різницю тарифів. Оплата водопостачання і водовідведення повністю лягла на плечі споживачів.

До речі, підприємства і бюджетні організації платять по нових тарифах ще з літа цього року.


0 Comments