Міськрада закупила нові контейнери для сміття


30 листопада Менська міськрада уклала договір з ТОВ “Ренток Груп” на купівлю 23 контейнерів для сміття. Загальна вартість товарів складає 142 тис. 600 грн. Тобто один контейнер коштує 6200 грн. З якого бюджету відбувається фінансування (місцевий чи держсубвенція) у договорі не вказано.

Відповідно до договору, закупаються пластикові контейнери для сміття 1100 л. з плоскою кришкою темно-сірого кольору. Товари мають доставити до 31 грудня. Гарантійний термін – 12 місяців (детальніше – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-10-30-000841-b).

ТОВ “Ренток Груп” – київське підприємство, діяльність – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, що раніше ми писали про сміттєпереобний завод, який планували збудувати у Мені. “Проект включає у себе і купівлю закритої спецтехніки для перевозки сміття, що не буде шкодити навколишньому середовищу та не перевантажуватиме дороги, а також купівлю сміттєвих баків” – повідомляв у червні “Менщині” міський голова Геннадій Примаков (http://bit.ly/2MpNJpj).

Станом на 20 серпня, наші неодноразові спроби зв’язатися із засновником БО “МЕФ” Андрієм Руденком, який планував будувати сміттєпереобний завод, залишилися безуспішними (детальніше – http://bit.ly/2qmrLKc). Наразі нової інформації, щодо заводу – немає.


0 Comments