Міськрада хоче отримати стадіон у власність, райрада хоче здавати його в оренду


Директор ДЮСШ Дмитро Коноваленко повідомив, що у березні-квітні проходила контрольна ревізія Державної аудиторської служби України. Під час перевірки було виявлено порушення у виплаті заробітної плати тренерам Березного, а також 2 тренерам і прибиральниці менського ДЮСШ. Відповідно до припису ДАСУ, після наради з усіма тренерами та керівництвом відділу освіти працівників мають звільнити з 1 серпня 2019 року.

Звільнення персоналу пов’язано з 2 причинами: не переданому чи не зданому в оренду майнового комплексу стадіону “Колос” та відсутності співфінансування районних працівників райдержадміністрацією та міськрадою.

Дитячо-юнацька спортивна школа – комунальний заклад позашкільної освіти Менської міськради, зареєстрований за адресою місто Мена, вул. Шевченка, 56. Але фактичне місце розташування закладу знаходиться на стадіоні “Колос” по вул. Крилова, 4.

Відповідно до витягу з державного реєстру, адміністративна будівля стадіону “Колос”, загальною площею 514,2 м2, належить Менській районній раді та знаходиться на балансі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Під час передачі районного підприємства ДЮСШ до міської ради, майновий комплекс переданий не був. Наразі, за визначенням ДАСУ, працівники Менської ДЮСШ працюють на території районної будівлі незаконно.

Так як тренери Березного тепер працюють на території району, то фінансування має оплачуватись з районного бюджету, тобто між міськрадою та райрадою має бути укладений договір про співфінансування. Мовляв, з початку року заробітну плату виплачувала громада, а фінансування мало бути спільним із районною радою.

Як повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка, відповідно до рішення сесії районної ради 5 червня, на потреби виплати співфінансування виплати заробітної плати, відпускних та оздоровчих, працівникам ДЮСШ, що працюють на території Березного, за період травень-серпень, було виділено 65 тис. грн. Тепер райдержадміністрація чекає на договір від міськради за співфінансування цих працівників за січень-березень. Тоді адміністрація виплатить кошти співфінансування за цей період.

Тобто, питання співфінансування фактично вирішено. Адміністрація не відмовляється співфінансувати районних працівників і надалі.

Залишається питання передачі майна. Як повідомив “Менщині” голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін, адміністрація не одноразово зверталася до міської ради з пропозицією оренди приміщення.

У міськраді ж нам повідомили, що неодноразово зверталися до районної ради з листами щодо передачі спортивного майнового комплексу до власності Менської ОТГ.

Поки що райдержадміністрація та міськрада не знайшли спільного вирішення питання з майновим комплексом на стадіоні “Колос”. Якщо це питання не вирішиться до серпня 2019 року, 7 працівників спортивної школи втратять свою роботу.


0 Comments