Мешканці ОСББ “Берізка” відповіли на анонімне повідомлення


Сергій Лавський

Недавно “Менщина” отримала анонімне повідомлення, автор якого скаржиться, що доводиться здавати гроші на подарунки голові свого ОСББ, вказує адресу будинку, прізвище голови… Публікувати персональну інформацію ми не стали, бо дане питання – внутрішня справа учасників ОСББ. Але “добровільні” подарунки співробітникам і начальникам в організаціях, установах, на підприємствах – явище поширене і неоднозначне. Тому ми попросили читачів поділитися думками про те, як вони ставляться до таких подарунків. Також надрукували частину повідомлення (без персональних даних та інформації, яка б могла ідентифікувати осіб, вказаних у повідомленні) https://www.facebook.com/menshchyna/photos/a.342614839084312.93429.290614890950974/1706992495979866/?type=3

Після цього “Менщина” отримала ще одне повідомлення, яке навпаки – містило похвалу голові одного з ОСББ. Повідомлення було написано нібито від мешканців будинку. Щоб перевірити, чи дійсно це повідомлення написали учасники вказаного ОСББ, ми звернулись до його голови.

Голова ОСББ “Берізка” Світлана Ярова підтвердила, що друге повідомлення дійсно відправили мешканці їх ОСББ та заявила, що в першому повідомленні йшлося також про “Берізку”.

Публікуємо текст другого повідомлення (повністю):

“Шановна “Менщино”! Ми, мешканці ОСББ “Берізка”, прочитали на Вашому сайті анонімку про якесь ОСББ та його голову. В ній Ви запрошуєте поділитись думками про її зміст. Так ось. На відміну від анонімного автора, ми пишемо все відкрито, адже зараз в нашій країні свобода слова. В об’єднанні співвласників ми живемо вже 8 років. І незмінним головою в нас була шановна Месевра Уляна Пилипівна. Це керівник від Бога: скромна, розумна, толерантна, справедлива, інтелігентна, чемна людина. Вона була для нас батьком і матір’ю. Ця людина постійно дбала, щоб було в нашому будинку тепло, світло, вода, турбувалась про чистоту під’їздів, дбала про клумби, фарбувала бордюри. І всюди була на передньому плані. А скільки разів вона ремонтувала покрівлю разом з чоловіками-майстрами. За таку гігантську роботу наша голова заробила низький уклін, пошану і любов усіх жителів будинку, бо за свою роботу вона не брала з нас ні копійки, хоч ми готові були їй платити не подарунками до дня народження, а щомісяця, як заробітну плату. Але вона відмовлялась. Зараз у нас нове правління і новий голова. Та ми маємо надію, що заведений механізм буде працювати злагоджено. І наш будинок не поміняє своє обличчя. А авторові анонімного листа треба не кивати на Петра…, а бути активним учасником усіх громадських справ, що стосуються життя в ОСББ”.


0 Comments