Меняни пробіжаться у вишиванках24 серпня у Мені відбудеться забіг у вишиванках, який стане частиною Всеукраїнського старту “Забіг у вишиванках” (Vyshyvanka Run).

Даний захід відбувається в Україні за ініціативи громадської організації “Федерація любителів спорту”. Цього року до участі у забігу долучились такі міста як: Київ, Одеса, Рівне, Чернігів, Миколаїв, Суми, Херсон, Нова Каховка, Хуст. Меняни також виявили бажання взяти у ньому участь. Організатором такого дійства у нашому місті виступила Менська міська рада та активна молодь Мени.

Учасникам забігу пропонується подолати кілометрову дистанцію, яка пролягатиме наступним маршрутом: від будинку культури(у сторону смт Макошине), далі ліворуч по вулиці Сіверський Шлях – праворуч вул. Крилова – праворуч вул. Чехова – праворуч вул. Титаренка Сергія – фініш біля будинку культури.

Стартуватиме забіг о 18 годині. Реєстрація учасників почнеться з 17:00. Пройти попередню реєстрацію та дізнатись більше інформації можна звернувшись до заступника Менського міського голови Інни Скляр (0937721753).

Ті, у кого вишиванки немає, матимуть змогу її отримати безпосередньо перед забігом, вказавши перед цим свій розмір під час попередньої реєстрації.

За інформацією Менської міської ради


0 Comments