Менський військкомат запрошує на службу


Андрій Гапон

За інформацією військового комісаріату, наразі проводиться набір на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу. Люди потрібні на посади інструкторів в навчальні центри та інші військові формування. Термін контракту для осіб, які були призвані під час мобілізації та брали участь в АТО – від 6 місяців.

Заробітна плата на посаді інструктора – від 8000 тисяч гривень. Під час підписання першого контракту виплачується грошова допомога. Військовослужбовцям за контрактом гарантується п’ятиденний робочий тиждень тривалістю 40 робочих годин з двома вихідними днями.

Загалом грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби і становить:

– від 7000 гивень для військовослужбовців рядового складу;
– від 8000 до 10 000 гривень для сержантського та старшинського складу;
– від 10 000 до 14 000 гривень для офіцерського складу.

Також щороку виплачується матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Додатково при проходженні військової служби за контрактом у зоні АТО військовослужбовець отримує доплату в розмірі 4500 – 10000 гривень та статус учасника бойових дій.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Менського військкомату.


0 Comments