Менський суботник. 12 квітня. Фото


У суботу, 12 квітня, у Мені пройшов суботник в рамках всеукраїнської акції “За чисте довкілля”.

IMG_0165

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/100410781238917815425/albumid/6002059978471099393?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Участь у акції взяло досить багато підприємств, установ і організацій міста.

Координували роботу міськрада та райдержадміністрація.

Спочатку план прибирання був таким https://mena.org.ua/blog/plan-prybyrannya-u-meni-na-12-kvitnya-onovlenyj/ Напередодні суботника до нього внесли зміни – частину людей, які мали прибирати берег річки вниз від вулиці Суворова, направили на прибирання території біля центрального кладовища.

На жаль, вже у понеділок, до “Менщини” надійшла інформація, що хтось встиг засмітити узбіччя дороги на виїзді з Мени на Макошине, яке в суботу прибирали люди.

Під час суботника меняни прибрали далеко не всі стихійні сімттєзвалища.

Однією з проблемних ділянок залишається парк біля стоматполіклініки. Територію біля пам’ятників прибрали, але схил парку залишився заваленим сміттям.

Територія біля стоматполіклініки – це дитинець нашого міста. Там знаходиться два пам’ятники, посаджено дерева, облаштовано лавки. Є гірка, з якої діти взимку можуть спускатися на санках. Звідти гарний краєвид на річку. Це місце знаходиться в самому центрі Мени і могло б стати його окрасою, як, наприклад, Чернігівський Вал. Натомість недобросовісні люди влаштували там сміттєзвалище.


0 Comments