Менська школа Шевченка стала “опорною”, а ушнянська – її філією


Андрій Гапон

На початку літа так званою “опорною школою” стала Менська школа Шевченка. На що це вплине, нам розповів начальник відділу освіти Менської райдержадміністрації Віктор Ємець:

– Дійсно, у червні цього року районна рада прийняла рішення про створення у Менському районі опорного навчального закладу. Такий статус нещодавно отримала Менська школа Шевченка.

Щодо змін, то сам навчальний процес не змінюється, заклад працюватиме у звичному режимі. Зміниться лише статус. В першу чергу, це дозволить отримати від держави додаткове фінансування.

Також на базі опорної школи утворився відокремлений підрозділ – Ушнянська філія І-ІІ ступенів. Тобто, Ушнянська школа втратила статус самостійної. Тепер учні, які її закінчуватимуть отримають документи про освіту саме школи Шевченка. Керуватиме філією тепер не директор, а завідуючий, а фінансуватиметься вона від опорної школи. Також трохи реорганізується навчально-виховний процес.

Через малу кількість учнів в Ушнянській школі та відсутність коштів у місцевому бюджеті на її фінансування стояло питання про закриття навчального закладу. Тепер же, після переведення школи у статус філії, вона працюватиме навіть з недостачею учнів.


0 Comments