Менська міськрада: “DOBRE самостійно обирали громади, з якими буде співпрацювати проєкт”


Нещодавно стало відомо, що програма DOBRE продовжить свою роботу в Україні впродовж наступних трьох років, але Менська громада не братиме участь у програмі надалі (детальніше: https://bit.ly/3VsOQVf).

Щоб дізнатись детальніше про причини припинення співпраці, “Менщина” відправила офіційний запит до Менської міськради та представників програми DOBRE.

У відповідь Менська міськрада повідомляє наступне:

“Щодо участі Менської громади в Програмі “DOBRE” ми можемо висловити тільки наше бачення, оскільки донорами самостійно було прийнято рішення продовжити свою роботу в Україні впродовж наступних трьох років.

Про те, як буде реалізовуватися Програма загалом, було офіційно озвучено під час пресконференції у пресцентрі Українського кризового медіацентру. Вони самостійно за власними критеріями здійснювали відбір громад, з якими буде співпрацювати проєкт найближчим часом.

Оскільки Менської громади в цьому переліку немає, це може свідчити про те, що поставлені донорами критерії для нашої громади не є визначальними. Наприклад у своєму виступі начальник Чернігівської ОВА зазначив “мусимо змінити вектор з розбудови до відбудови, адже область дуже постраждала від російської агресії…”.

Зі спілкування з регіональним координатором проєкту “DOBRE” нам стало відомо, що у грудні нам буде запропоновано співпрацю з проєктом “DOBRE” по “м’яким” проєктам і буде надіслано відповідний проєкт договору, після підписання якого буде продовжена співпраця у визначених договором напрямках.

Ми щиро вдячні проєкту “DOBRE” за плідну співпрацю у минулому етапі й впевнені в ефективній співпраці по “м’яких” проєктах. Крім того, ми співпрацюємо і з рядом інших міжнародних донорських організацій, спільно з якими вже реалізовано та реалізовується ряд важливих проєктів. Це і U-LEAD з Європою, Solidarity Fund PL, UNICEF, ПРООН, FAO ООН, DOCUU, FCA та ряд інших фондів, міжнародних благодійних організацій, асоціацій, громадських організацій тощо.”

На жаль, відповідь на запит від представників програми DOBRE ми не отримали.


0 Comments