Менська громада не братиме участь в програмі DOBRE


Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) продовжить свою роботу в Україні впродовж наступних трьох років.

Проте Менська громада не братиме участь у програмі надалі. Про це повідомляє Чернігівська ОДА (детальніше: https://bit.ly/3hUo4pv).

Попередньо DOBRE співпрацювала із сотнею ТГ з різних куточків країни, в тому числі десятьма — з Чернігівської області. Це Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька та Тупичівська громади. Усі громади області, крім Любецької та Менської, братимуть участь і надалі.

Щоб дізнатись детальніше, чому Менська громада не буде брати участь у програмі, “Менщина” звернулась за коментарем до секретаря Менської міськради Юрія Стальниченка, але відповідь на поставлені запитання не отримали.

Також, “Менщина” відправила офіційний запит до DOBRE, щоб прояснити ситуацію та отримати відповіді на поставлені запитання. Ми будемо слідкувати за розвитком подій і чекатимемо на відповіді.

Джерело: https://bit.ly/3hUo4pv

Що було зроблено на Менщині за сприянням програми DOBRE?

• Проєкт реконструкції центральної частини міста Мена — https://bit.ly/3Elfiss

• Обладнання телемедицини для сіл Менської громади — https://t.me/menshchyna/15741

• Відкриття молодіжного простору — https://bit.ly/3X7oTM5

• Закупівля нового обладнання для розважальних заходів — https://bit.ly/3gl6CtV

Довідково. Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.


0 Comments