«Менщині» 9 років


Рівно 9 років тому «Менщина» вперше вийшла в ефір. Чесно кажучи, я не дуже пам’ятаю, як воно точно було. Просто взяли і почали. Навколо завжди було багато причин НЕ робити. Але дев’ять років тому ми почали щось робити, та робимо і по сьогоднішній день.

Здається, саме такого простого «взяли і почали» не вистачає інколи всім нам, щоб взяти відповідальність за власне життя.

За ці 9 років ми мінялися. Пробували нові формати, переходили на нові платформи – намагались бути якомога ближче до нашого читача. Не змінювалася тільки наша місія – неупереджено доносити до людей суспільно важливу інформацію.

Не змінювалося і ще одне. Ми завжди пишалися тим, що ми – меняни. Знаходячись за сотні кілометрів від рідного дому я залишаюсь менянином, чи менюком. Любов до рідного міста, до Менщини – те, що нас поєднує. Таких різних.

Хочу подякувати всім, хто робить «Менщину» – редакції, активним дописувачам. Подякувати тим, хто надсилає анонімні повідомлення. Надсилає – значить вірить в те, що ситуацію можна змінити. Маленький крок, з якого все починається. Зі святом всіх, хто робить «Менщину»!

Наостанок, ми не забуваємо, що сьогодні не тільки наше свято. З великою шаною і подякою вітаємо всіх Захисників Вітчизни. Із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З повагою, менюк Віктор Захарченко


0 Comments