“Менщина” відзначає День народження і починає новий етап життя


Схід сонця

Сергій Лавський, співзасновник та видавець “Менщини”:

Сьогодні, 14 квітня, виповнюється два роки газеті “Менщина”. На цьому вона припиняє існування. Ми повністю переходимо в Інтернет і працюватимемо над виробництвом інтернет-видання “Менщина”, якому сьогодні, до речі, виповнюється два з половиною роки.

Два з половиною роки тому ми заснували інтернет-видання – сучасний і незалежний засіб масової інформації Менського району. Але тоді кількість інтернет-користувачів у нашому регіоні була недостатньо великою. Тож згодом ми почали випускати газету “Менщина”.

За ці більше ніж два роки кількість жителів Менщини, які користуються Інтернетом, суттєво зросла. При цьому зросла і вартість друку газети. Практично усі кошти, отримані від її реалізації, йшли на оплату друку. Тому ми прийняли рішення закрити газету і зосередити всі свої сили на інтернет-виданні.

Виробництво цифрової газети потребує менших витрат, ніж друкованої, але витрати все-таки є.

Як і газета, наше інтернет-видання – незалежне медіа, точніше залежне лише від читачів. Його виробництво фінансуватимуть читачі, а не органи влади, політики чи якісь бізнесові групи. Тож, або ви, шановні читачі, платитимете за користування виданням, або воно припинить існування.

Наразі ми вводимо добровільну оплату користування сайтом. Тобто доступ до нього буде відкритий усім бажаючим. І кожен зможе оцінити нашу роботу. Якщо ви вирішите, що “Менщина” потрібна, то зможете перерахувати кошти на її виробництво. Зі способами оплати можна ознайомитися тут https://mena.org.ua/zaplatyty-za-korystuvannya-internet-vydannyam-menschyna/

Якщо усі читачі інтернет-видання “Менщина” щомісяця платитимуть редакції хоча б по 10 гривень, то у нашому районі буде сучасний незалежний засіб масової інформації. Якщо ні, то ні.

До речі, свідоцтво про реєстрацію газети “Менщина” діятиме і надалі, тож інтернет-видання фактично має статус офіційного ЗМІ.

Також ми не змінюємо адресу редакції. Нас можна знайти у Мені по вулиці Червоноармійська, 23.

Читачів “Менщини”, як і раніше, чекатимуть найважливіші новини про життя в районі і за його межами, аналітичні дослідження місцевих проблем, а також розповіді про місцевих людей, про наші організації, цікаві місця, історію…

На відміну від газети, інтернет-видання дає змогу розповсюджувати інформацію щоденно і у “прямому ефірі”. Також на вас чекатимуть нові формати подачі інформації, зокрема фото- і відео-сюжети. Будуть і нові рубрики.

Ми оновлюємо не тільки формат видання але і керівництво редакції. З квітня посаду головного редактора інтернет-видання “Менщина” займає Світлана Медведєва, яка до цього працювала заступником головного редактора газети “Менщина”.

Сподіваємося, що наша робота принесе користь жителям Менського району.

Ми віримо, що якщо всі жителі Менщини якісно робитимуть свою роботу і допомагатимуть одне одному, то ми зможемо подолати усі труднощі і зробити наш район найкращим у світі місцем для життя.

Фото fotoprirodi.narod.ru


0 Comments