МЕНЩИНА ФУТБОЛЬНА. ПЕРША ЛІГА. “Фаворит” виявився сильнішим “Кооператора”


 

Минулого тижня відбулися матчі 14 туру відкритої першості чемпіонату Менського району у Першій лізі.

Центральний матч туру відбувся у Мені, де за друге місце у турнірній таблиці змагалися “Кооператор” та “Фаворит”. Обидві команди до цього часу мали досить тривалі виграшні серії: 5 матчів у “Фаворита” та 8 у “Кооператора”. Однак, господарі поля не змогли цього разу перемогти . Хлопці із Семенівки впевнено переграли свого суперника 4:0, тим самим відірвавшись від нього вже на 5 очок.

Ще одна гра у Мені завершилася перемогою господарів. “Темп” обіграв “Березну” з рахунком 2:1. Саме ця перемога дала змогу менянам відірватись від свого суперника по недільному матчу на 3 очки і наздогнати “Куковичі”.

Найбільше голів було забито у Садовому. Місцевий “Чапаєв” переміг “Куковичі” з рахунком 9:4 і продовжив зберігати за собою четверте місце, випереджаючи найближчого конкурента на п’ять балів. “Чапаєв” у цьому році виступає досить нестабільно – у останніх шести матчах: 2 перемоги, 2 поразки та 2 нічиї.

Одразу дві гри завершилися з однаковим рахунком 7:0. “Ювента” перемогла вдома “Полісся-2”, а “Ніка”, також на своєму полі, обіграла “Шанс”. Таким чином киселівцям вдалося піднятися на п’яте місце, а феськівчанам – на восьме.

П’яту перемогу поспіль здобуває “Торнадо Праця”. Цього разу стольненці на виїзді перемогли “Фортуну” з рахунком 3:1 і, набравши 37 балів, продовжують лідирувати у чемпіонаті. На два очка менше має “Фаворит”, третій – “Кооператор”.


0 Comments