Менська виборча комісія досі не може полічити голоси


Менська територіальна виборча комісія станом на 12 годину 27 жовтня не розпочала загальний підрахунок голосів. За словами голови комісії Євгенії Бойко, не з усіх дільниць привезли протоколи з бюлетенями. Про це повідомили Сусіди.City.

У вівторок територіальна дільнична комісія розпочала роботу о 9:30. Зі слів заступника голови комісії Альони Троцик, після тривалої роботи всіх відпустили додому відпочити. Члени комісії зауважили, що коли прийшли після відпочинку до міського будинку культури, де знаходиться ТВК, то побачили, що у малому залі на столі лежали протоколи, які мали б знаходитися в сейфі.

На це порушення також звернула увагу і спостерігач від ВТО «Громадська мережа «ОПОРА» Людмила Приходько. Працівники поліції, які чергують у виборчій комісії, від коментарів щодо неправильного зберігання бюлетенів відмовилися і порадили звернутися до керівництва.

За словами Євгенії Бойко, не всі виборчі дільниці доправили протоколи з бюлетенями, є чимало випадків, коли необхідний перерахунок голосів.

Джерело: https://bit.ly/3mthq6I


0 Comments