Менянка віддала своє волосся на перуки для онкохворих


Менянка Вікторія Царенко, медалістка школи Шевченка, а нині студентка першого курсу київського вишу, віддала на перуки онкохворим своє волосся, яке ростила з молодших класів. Про участь в акції “Я, Ніна”, створеній українською телеведучою Яніною Соколовою, яка сама боролася з онкологією, “Менщина” дізнавалася у Вікторії:

“Дізналася про Hair for share випадково в соцмережі. Побачила як одна львівська паняночка віддала своє волосся цій команді, й зрозуміла, що це воно! Раніше думала продати волосся, але так і не наважилася. А цей проект показав мені, що є інший вихід без користі – допомога комусь.

Проект “Я, Ніна” проводив дні донора в Києві. Вразило найбільше, що початок цього проекту поклала жінка, яка сама пройшла через це пекло – рак. Вона поборола хворобу та тепер допомагає іншим це зробити. Вона моя героїня!

У початкових класах у мене було каре, а далі вже мама заплітала косу. Після випускного зрозуміла, що воно мені вже заважає. Вирішила, що комусь воно просто потрібніше ніж мені й усе.

Хотілося б сказати всім, що робити добро – це просто! Я взагалі прихильниця вислову: “Зі світу по нитці”. Якщо кожна людина даватиме хоч по 1 гривні на тиждень, то збереться 7 млрд гривень і всіх можна буде вилікувати.

У перший вівторок нового місяця проходять Red Branch у Києві, де можна здати кров (один донор рятує 3 людей), волосся (3-4 донори на 1 перуку), допомогти коштами, бо проект “Я, Ніна” не фінансується та тримається тільки на благочинцях та волонтерах. Волосся також можна відсилати поштою, якщо воно лежить менше 5 років і має довжину 35 см. Коштами можна підтримати на сайті проекту https://yanina.life/donate.

Цінуйте своє життя, рідних та не будьте байдужими до чужого горя!”


0 Comments