Менянам доведеться сплатити 72 тисячі гривень штрафу за підключення фонтану до водопроводу?


У липні інспектор Держархбудінспекції виніс постанову про накладення штрафу на міськраду. Її зобов’язали сплатити 72 тисячі гривень за підключення фонтану до міського водопроводу без дозволу. Міськрада подала позов до суду, з вимогою скасувати цю постанову (детальніше – http://bit.ly/2qVNsRQ).

19 листопада відбулося судове засідання, а 29 листопада на ресурсі OpenData було оприлюднене повне судове рішення, у якому зазначено, що суд відмовив міськраді у задоволенні позову (детальніше – http://bit.ly/2qbyd6Z), тобто не скасував постанову про накладення штрафу.

Протягом місяця міськрада має право подати апеляційну скаргу на рішення суду.

—-

Цікавим фактом є те, що 19 листопада провідний спеціаліст юридичного відділу Менської міськради В’ячеслав Шаповал на своїй фейсбук-сторінці опублікував наступну інформацію: “кілька хвилин тому Чернігівським окружним адмін. судом було прийнято рішення, яким скасовані постанова та припис інспектора ДАБІ Ющенка В.М., стосовно Менської міської ради… Тому хочу спростувати штучно створену паніку журналістом-фрілансером Сергієм Трегубенком та інтернет-виданням “Менщина”, стосовно закриття фонтану…”.

При цьому “Менщина” нічого не писала стосовно закриття фонтану. Пізніше з’ясувалося, що й інформація про виграш міськради у суді не відповідала дійсності.

Пан В’ячеслав видалив свій пост, тому додаємо його скріншот.


0 Comments