Менеджер будинку – актуальна професія майбутнього?


За інформацією районного центра зайнятості

На ринку праці з’явилася нова професія з великими перспективами: менеджер, який керує будинком.

За інформацією районного центра зайнятості, управитель – це багатовекторна, багатогранна особистість. Це одночасно і юрист, і економіст, і певні знання бухгалтерського обліку має знати. Це найнятий професіонал, який підзвітний правлінню, якщо укладається договір з ОСББ.

Управитель кожного місяця надає звіт про використання коштів. Робота за винагороду. Так в управителів називається зарплата. Наприклад, в середньому по Києву 1 гривня з квадратного метра.

Професія управителя в Україні існує менше року. Навчають майбутніх будинкових менеджерів у Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Чернігові, Тернополі і в столиці. Курс трохи більше тижня.

Слухачі мають знати і технічну частину, і юридичну, і фінансову, і організації. На навчальному курсі є такі невеличкі блоки як управління конфліктами, тому що ці люди мають заходити на збори співвласників і виходити бажано живими і здоровими психологічно.

У цю професію подаються не лише досвідчені комунальники. 30% приходять з інших сфер. У них освіта абсолютно різна: від вчителя до політолога, а також управління в сфері екології. Вища освіта і досвід у сфері не менше 2 років – ось основні вимоги до майбутніх управителів. І складений іспит.


0 Comments