Максимальна допомога по безробіттю становить понад 8 тисяч гривень


Менська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє, що з 1 липня підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення.

Так, для працездатних осіб віднині прожитковий мінімум становить 2 197 гривень. Відповідно, з 1 липня максимальна допомога по безробіттю становить 8 788 гривень на місяць.

При цьому розмір мінімальної допомоги по безробіттю залишається незмінним: для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування страхового стажу та заробітної плати, він становить 1000 грн (до карантину – 650 грн).

Станом на 3 липня кількість безробітних, зареєстрованих у Менській районній філії Чернігівського ОЦЗ становить 522 особи, що майже на 35 % або на 181 особу більше, ніж станом на відповідну дату минулого року.

Допомогу по безробіттю отримують 477 осіб. На одну вакансію претендують 87 безробітних (на відповідну дату минулого року – 10 осіб). Зокрема, з 12 березня (початок карантину) по 1 липня в районній філії зареєстровано 304 безробітних, що на 110 осіб більше ніж за відповідний період минулого року.


0 Comments