Макошине знову виграло «Вуличну лігу»

Команда «Макошине-1» стала переможцем турнірну «Вулична ліга» з міні-футболу серед учнів 5-8 класів. Змагання завершились у спортзалі школи Шевченка минулої неділі.

Минулого року першість у цій віковій категорії також виборола команда з Макошине. У цьогорічній Лізі населений пункт знову представляли 2 команди, «Макошине-2» закінчили турнір на 6-му місці.

Усього участь у дев’ятій Лізі прийняло 15 команд, гравці яких представляли населені пункти Менщини. Як зазначив незмінний організатор турніру Денис Бреус, кількість команд збільшилась на 4 у порівнянні з минулим роком. На жаль, залишила турнір команда з Сосниці. “Сподіваємося, що сусіди ще повернуться, тим паче, що в інших вікових групах результати сосничан цілком конкурентні», – зазначив один з організаторів замагань Віктор Захарченко.

Призерами та володарями кубків стали команда із Садового (друге місце) та вулиці 1-е травня з Мени (третє місце). Особисту нагороду за найшвидший гол отримав учень 6-го класу з Макошине Іван Олешко, що відзначився на третій(!) секунді одного із матчів. Ще одна персональна нагорода – у наймолодшого учасника турніру – Юрія Анісова з Дягови, який навчається у 4-му класі.

«Запалу гравців 5-8 класів можуть позаздрити і школярі, і студенти», – відзначив Вадим Волков, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Усього участь у змаганнях прийняли 113 дітей, нагородою для яких стали не тільки грамоти, а й традиційний «солодкий стіл».

Наступного тижня пройдуть фінальні ігри «Вуличної ліги» у віковій групі 9-11 (у спортзалі гімназії) та експериментальній турнір для учнів 1-4 класів, що пройде в Макошине.