Лікарня оприлюднила документацію по проекту реконструкції фасаду


Сергій Лавський

Нагадаємо, що нещодавно “Менщина” повідомила, що розпочалася реконструкція фасаду 2-х поверхового корпусу Менської районної лікарні. Тендер на виконання робіт виграло київське ТОВ “УКРБУД ЗАБУДОВА”, власником якого є Михайло Ключкей. Згідно договору, виконавець зобов’язався виконати роботу за 1 мільйон 180 тисяч гривень з державного бюджету.

По реконструкції з’явитися проблемні питання. Зокрема, на своїй ФБ-сторінці депутатка Менської міськради Наталія Чичкан написала, що можливо, утеплення лікарні, яке проводять в рамках реконструкції, відбувається з порушенням державних будівельних норм, тому що, мовляв, утеплюють бісерним пінопластом, а цього робити не можна. Також повідомила, що попросила надати їй проекту документацію, щоб можна було перевірити дані питання https://www.facebook.com/natalia.nat.3382

Сьогодні, 29 серпня, головний лікар ЦРЛ Петро Хомрач зібрав на території лікарні представників ЗМІ, райдержадміністрації, виконавця робіт, відповідального за технічний нагляд по проекту, депутатів міськради, щоб продемонструвати результати реконструкції, показати документацію та обговорити проблемні питання.

Ми публікуємо на “Менщині” документацію, щоб усі бажаючі могли з нею ознайомитися і, якщо виявлять, що виконавці робіт не дотримуються проекту, або у самому проекті є помилки, або ж вартість робіт і матеріалів не відповідає ринковим цінам, могли повідомити про це. Зокрема будемо чекати на коментарі депутатки міськради Наталії Чичкан, щодо того, чи є утеплення лікарні бісерним пінопластом порушенням державних будівельних норм.

Також незабаром оприлюднимо відео Сергія Трегубенка, на якому відзнятий процес обговорення проблемних питань по реконструкції.

Довідка про виконавця робіт

У минулому році компанія Михайла Ключкея займалася реконструкцією Менської районної гімназії (встановленням шатрової покрівлі, заміною вхідних дверей та вікон).

Також Михайло Михайлович відомий на Менщині, зокрема тим, що був співвласником ушнянського сільськогосподарського товариства “ШЛЯХ ХЛІБОРОБА”, діяльність якого нині припинена, а також був співвласником менського ТОВ “АМК”, діяльність якого перебуває в стані припинення.

Окрім цього Михайло Ключкей на громадських засадах є помічником-консультантом нардепа Валерія Давиденка, обраного по нашому округу. Це підтвердив сам Михайло Михайлович. При цьому він наголосив, що це ніяк не стосується того, що його компанія займається реалізацією проекта по реконструкції фасаду лікарні.

З документацією по проекту реконструкції фасаду 2-х поверхового лікувального комплексу Менської центральної районної лікарні можна ознайомитися за посиланням https://goo.gl/Az3a4g

Там знаходятся копії наступних документів:

Робочий проект:
– Том 1. Загальна пояснювальна записка (технологія виконання робіт, пожежна безпека…)
– Том 2. Архітектурно-будівельна частина

Зведений кошторисний розрахунок:
– Локальний кошторис на реконструкцію вікон
– Локальний кошторис на фасади

Інше
– Документи по авторському та технічному нагляду
– Прохання про дозвіл на фінансування проекту без застосування системи публічних електронних закупівель “Прозорро”

За цим посиланням знаходиться фото упаковки пінопласта, який використовують для утеплення менської лікарні https://goo.gl/VSpSXe


0 Comments