КП “Менакомунпослуга” виграла аукціон міськради, запропонувавши послуги на 3 грн дешевше, ніж конкурент


28 грудня Менська міська рада оприлюднила аукціон на послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (послуги з утримання та технічного обслуговування об’єктів вуличного освітлення) на сайті державних закупівель ProZorro.

Сума, передбачена на виконання послуг – 850 тис. грн. Участь в аукціоні взяли 2 комунальні підприємства: менське КП “Менакомунпослуга” та корюківське КП “Благоустрій”.

14 січня оприлюднено учасників аукціону. Так, менське підприємство запропонувало свої послуги за 849 997 грн., а корюківське – 850 000 тис. Так, 3 гривні стали вирішальними для переможця торгів, який буде обслуговувати об’єкти вуличного освітлення в ОТГ (тендер – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-12-28-000487-a).

Комунальне підприємство буде обслуговувати 2547 ліхтарів. Загалом до договору входять 50 видів послуг (зазначений перелік не є вичерпним, так як передбачити всі види робіт, відповідно до договору, неможливо), зокрема, обслуговування пунктів живлення, ремонт, заміна, технічне обслуговування ліхтарів та інше.

Переглянути кількість ліхтарів по населеним пунктам можна у фото до посту (джерело – договір на технічне обслуговування об’єктів вуличного освітлення).


0 Comments