Кожен менянин може перевірити, скільки благодійних внесків надійшло до Менської ЦРЛ та куди їх витратили


Два роки тому Міністерство охорони здоров’я зобов’язало лікарні публічно звітувати про надходження і використання благодійних пожертв. “Менщина” перевірила, чи звітує “Менська центральна районна лікарня” Менської районної ради.

На сайті лікарні (http://menahospital.org.ua/) знайшли розділ “Публічна інформація”, в якому кожен може перевірити наявність ліків, інформацію про благодійну допомогу та державні закупівлі.

У розділі “Благодійна допомога” від 4 квітня опублікований звіт про надходження та використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 1 квартал 2019 року.

Так, благодійниками лікарні в першому кварталі були: благодійний фонд медичного страхування “Лікарняна каса”, РО ЧХМ “Милосердя та духовне відродження”, 7 фізичних і 1 юридична особи.

Всього отримано пожертв у сумі 124 тис. 602 грн. 64 коп. У грошовій формі надійшло 1 тис. 410 грн., в натуральній формі (товари та послуги) – 122 тис. 833 грн. 37 коп.

Благодійними внесками були миючі засоби, Р-плівка, бензин, дизельне паливо, милиці, роллатори, сидіння для ванни та медичні інструменти. Залишок невикористаних коштів на кінець звітного періоду склав 3 тис. 972 грн. 27 коп.

Детальніше з таблицею “Благодійна допомога” можна ознайомитися за посиланням – http://bit.ly/2X82Wgh (За інформацією бухгалтерії, у таблиці допущено технічну помилку, суми вказані у гривнях, а не в тисячах гривень).


0 Comments