Кому належить “Вісник громади”


Нещодавно у Мені з’явилося нове видання – “Вісник громади”. Жителям клали газету в поштові скриньки, також примірники можна знайти у магазинах міста.

На першій сторінці видання вказано, що газета “випущена для того, щоб кожен житель Менської ОТГ міг отримати правдиву інформацію із першоджерел стосовно стану справ нашої громади”. Авторами деяких заміток є працівники міськради: Світлана Шелудько, Юрій Стальниченко, Тетяна Вишняк, Юрій Мишкін, Лілія Лихотинська.

Частини вихідних даних, які має містити газета, немає: засновник, прізвище та ініціали редактора, видавець, адреси редакції, видавця, друкарні, серія, номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію. Є лише дані про тираж – 5 тисяч екземплярів і про періодичність – два рази на місяць.

Хоча згідно статті 32 Закону “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” забороняється розповсюдження продукцію друкованого засобу масової інформації без вихідних даних.

“Менщина” направила запит до міськради, у якому цікавилася, чи має Менська міська рада відношення до інформаційного видання “Вісник громади” (є його засновником, видавцем, дистриб’ютором…)? Якщо так, то яке саме відношення має, та які ресурси використовуються для випуску цього видання?

Відповідь друкуємо: “Менська міська рада не має жодного відношення до редакційних видань, які публікує “Вісник громади”. Щодо ресурсів, які використовуються для випуску видання, то в бюджеті Менської міської ради не передбачені кошти для оплати витрат, пов’язаних із забезпеченням випуску видань “Вісник громади”.


0 Comments