Комісія перерахувала результати оцінювання кандидатів на посаду директора Менської гімназії. Переможець не змінився


22 травня відбувся конкурс на посаду керівника Менської гімназії. Переможницею визнали Тетяну Хоменко – https://bit.ly/2X7cGK4

Загальна сума балів за тестування, вирішення ситуаційних завдань та презентацію перспективного плану розвитку закладу, яку отримали кандидати:

Тетяна Хоменко – 44,8
Ніна Котченко – 42,2
Людмила Гречуха – 37,6

Зокрема, за тестування Ніна Котченко отримала 26 балів, Людмила Гречуха – 22, а Тетяна Хоменко 30 з 30.

Ніна Котченко після конкурсу написала офіційну заяву до конкурсної комісії щодо перегляду результатів, адже у неї були сумніви щодо правильності оцінювання двох питань тестування.

Тож вчора, 26 травня, відбулося повторне засідання комісії.

Члени комісії встановили, що в одному з двох питань була технічна помилка і варіант правильної відповіді дійсно повинен бути іншим. Тобто, Тетяна Хоменко та Людмила Гречуха обрали варіант, який комісія вважала вірним, але який по факту був помилковим. Ніна Котченко вибрала варіант, який був вірним по факту.

Комісія прийняла це до уваги. Бали були перераховані. Двом конкурсанткам: Тетяні Хоменко та Людмилі Гречусі – відповідно по одному балу відмінусували, а конкурсантці Ніні Котченко – бал додали.

У результаті розрив загальної суми балів між Тетяною Хоменко і Ніною Котченко зменшився з 2,6 до 0,6.

Щодо іншого спірного питання серед членів комісії велися довгі суперечки та дискусії. Врешті, комісія більшістю голосів прийняла рішення вважати відповідь Ніни Котченко не вірною і бали за нього не були перераховані.

Після загального перерахунку балів переможницею конкурсу залишилася Тетяна Хоменко.

З протоколом повторного засідання, зокрема, з переліком членів комісії та результатами оцінювання, можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2TJDyOg

У коментарі “Менщині” Ніна Котченко розповіла, що вона старанно готувалася до конкурсу та розраховувала на прозорі та чесні результати. Також сказала, що її відповідь на друге питання, по якому були зауваження, також вірна, адже вона зверталася до юриста за консультацією, який це підтвердив.

“Менщина” поцікавилася у заступниці міського голови Тетяни Вишняк, яка була головою комісії, чи могли конкурсантки отримати доступ до тестових завдань до конкурсу.

За її словами, питання тестів для конкурсу розробляв відділ освіти Менської міськради. Ці тести до конкурсу зберігалися у сейфі відділу освіти. Ніхто не мав права передавати цю інформацію стороннім особам.

Також “Менщина” зробила запит до міськради з проханням оприлюднити результати поіменного оцінювання членів комісії, щоб забезпечити відкритість і прозорість роботи комісії. Нагадаємо, що вирішення ситуаційних завдань та презентації перспективного плану розвитку закладу члени комісії оцінювали на свій розсуд.

Також ми попросили оприлюднити текст двох тестових питань і варіантів відповідей на них, по яких були сумніви.


0 Comments