КОМЕНТАР ЧИТАЧА. “До Блистови приїдьте посидіть, в погребі з грибком”


Алла Шинкаренко: “До Блистови приїдьте та посидіть в погребі з грибком. Діти що зі школи, що з дитячого садка в погребі зі страшенним грибком”.

“Менщина” вирішила дізнатись, чи була перевірка сховищ у закладах освіти у Блистові. Зокрема, який там стан укриття, хто слідкує за станом укриття? Чи були скарги, зауваження від батьків, вчителів щодо стану сховища?

Коментар на відповідні питання нам надала начальниця відділу освіти Ірина Лук’яненко

“Перевірку проводили. Без перевірки комісією, у яку входили представники ДСНС, держпродспрживслужби, представники міської ради та відділу освіти, Корюківська ОВА не погодила б навчальний процес у закладах освіти.

Всі документи, які підтверджують перевірку є. За станом укриття стежить безпосередньо керівник закладу освіти. У Блистові укриття одне для ЗДО та ЗЗСО. Жодних скарг щодо стану укриття від батьків чи інших осіб до керівників закладів освіти чи до відділу освіти не надходило.

Ремонти укриттів закладів освіти робили власними силами (силами батьків, вчителів, волонтерів, не байдужих людей), а комплектування всім необхідним здійснювалось за грантом “Безпечне освітнє середовище Менської громади в умовах війни”

Завдяки гранту, укриття закладів освіти забезпечені всім необхідним, згідно вимог ДСНС і можуть працювати у режимі off-line.”

Окремо “Менщина” намагалась взяти коментар у директорки школи Блистови, але як повідомила начальниця відділу освіти, директорка наразі знаходиться у відпустці за власний рахунок.

Маштова Ольга Митрофанівна, як виконуюча обов’язки директорки школи, повідомила нам про те, що сховище для дітей забезпечене всім необхідним (продуктами, ємностями для води та сміття, біотуалетами).

На запитання про стан сховищ (стосовно стін, підлоги та грибка), Ольга Митрофанівна повідомила, що сховище потребує косметичного ремонту та сподівається, що ближче до літа відповідні ремонтні роботи вдасться виконати.

Коментар до замітки “До Блистови приїдьте посидіть,в погребі з грибком. Діти що з школи в погребі, що з дитячого садка в погребі з страшенним грибком і посидьте там хоть 2 години” — https://bit.ly/3ZfMQky

Фото надано Аллою Шинкаренко (на підлозі грибок, а не коврове покриття).


0 Comments