Команда Менської громади привезла 22 нагороди з легкої атлетикиУ четвер, 17 січня, у Броварах відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики у приміщенні серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат 2002-03 р.н., 2004-05 р.н.


Збірна команда Менської громади з легкої атлетики під керівництвом тренерів-викладачів Надії Таратухіної, Ірини Терпицької, Тетяни Калюжної та Андрія Трепача виборола 22 нагороди.


Змагання проходили у трьох вікових групах. Чемпіоном області серед дорослих у штовханні ядра стала Катерина Лупинос, призерами – Андрій  Руденко і Олена Полоз.


Серед старшої групи школярів чемпіонкою у двох видах: біг 60 м. з/б та стрибках у висоту, стала Поліна Дорошенко, крім цього вона здобула срібло ще й у потрійному стрибку та стрибках у довжину. Артем Калюжний став переможцем з бігу на 300 метрів. Призерами в цій віковій групи стали Юлія Кочина та Сергій Лисенко.


У молодшій групі 2004-2005 р.н. Ярослав Мироненко виборов перемогу у потрійному стрибку та став другим на стрибках у довжину, Дар’я Рогова зайняла перше місце в стрибках у висоту та друге на стрибках у довжину. Злата Росомаха здобула перемогу на потрійному стрибку. Призерами в цій групі стали: Ян Бродський – стрибки у висоту та потрійний, Катерина Ткаченко – стрибки у висоту та 60 м. з/б та Юлія Наумчик, яка стала третьою з бігу на 60 м. з/б.


У дисципліні “штовхання ядра” Вікторія Соломенник зайняла 1 місце, Микита Кутік і Станіслав Чирва зайняли друге і трете місце відповідно.


За інформацією міськради https://goo.gl/MPAfGQ


0 Comments