Хто з депутаток міськради голосував за надання землі своєму чоловіку?


21 жовтня Менський районний суд закрив провадження у справі щодо депутатки міськради, яку звинувачували у корупції. Малася на увазі наявність у неї конфлікту інтересів під час виділення землі – депутатка на сесії проголосувала “ЗА” надання землі для ведення особистого селянського господарства площею 0,05 га своєму чоловіку.

Депутатка пояснила, що ”умислу на вчинення корупційних діянь не мала, того дня земельні ділянки виділялися великій кількості осіб (близько трьох тисяч), про наявність у списку прізвища її чоловіка їй відомо не було та перед голосуванням зі списками вона не знайомилася”.

Суд вирішив, що конфлікту інтересів не було – ”матеріали справи не містять жодного доказу, що саме голос цієї депутатки став вирішальним під час прийняття рішення, оскільки воно прийняте безумовною більшістю депутатів і було б прийняте без її голосу”.

“Менщина” надіслала запит до міської ради, щоб дізнатися ім’я депутатки. У відповіді нам повідомили, що відповідно до законодавства, дані особи “можуть бути обнародувані лише в разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду”. Тобто, не повідомили імені.

Джерело – Менський районний суд (https://mn.cn.court.gov.ua/sud2512/pres-centr/news/809380/)


0 Comments