Хто винен у тому, що вчителі Данилівської школи без роботи?


Минулого року школу у Данилівці закрили. Вона територіально знаходилася у Менській ОТГ, а навчальний заклад підпорядковувався Березнянській громаді – https://bit.ly/3fnZRn7

З’ясувалося, що вчителів цієї школи досі не працевлаштували. “Менщина” дізнавалася причину.

Начальниця Менського відділу освіти Ірина Лук’яненко так пояснила цю ситуацію: “Данилівський заклад освіти ліквідований Березнянською селищною радою, тому працевлаштовувати вчителів повинні вони. У нашій громаді зараз ліквідовуються школи, і у першу чергу ми повинні надати роботу вчителям із цих шкіл. Якщо будуть місця, ми запропонуємо їх данилівським вчителям”.

Начальниця Березнянського відділу освіти Валентина Оліфіренко: “Вчителі Данилівської школи територіально живуть у Менській громаді. Ми ж не можемо запропонувати їм вакансії у Миколаївці чи Локнистому.

Відділ освіти вчителів не приймає на роботу. Цим займаються директора шкіл. Це була філія Березнянської школи. Вчителі були підпорядковані керівнику цього закладу”.

Директорка Березнянської школи Оксана Нестерук: “Ці вчителі знаходяться далеко від нас. Як їм добиратися на роботу? Тому вакансій їм і не пропонувалося.

Всіх працівників було офіційно попереджено про ліквідацію закладу. Це було зроблено більш, ніж за 2 місяці до звільнення. Всі використали відпустку, було виплачено оздоровчі, наче, навіть, компенсації.

До мене письмових звернень щодо працевлаштування не було ніяких. Чому ніхто не написав заяви, що хоче працювати, якщо будуть вакансії?”

На фото – школа в Данилівці. Автор фото – Галина Камленок – https://bit.ly/3GEZL6s

——

Якщо вам подобається “Менщина”, ви можете підтримати нас фінансово – перейти за посиланням і перерахувати будь-яку суму коштів на розвиток редакції https://bit.ly/3cNk9pk


0 Comments