Катерина Ілляшик – красуня Менщини 2019


У суботу, 13 квітня, у Менському Будинку культури відбувся конкурс “Красуня Менщини – 2019”.

Учасницями конкурсу були: Катерина Ілляшик, Таліна Дудко, Валерія Майстренко, Тетяна Гайдай, Катерина Бородавко, Софія Маринченко, Аліна Буцан, Анастасія Ковтун та Анастасія Адруг.

Перемогу здобула Катерина Ілляшик, віце-міс – Валерія Майстренко, міс глядацьких симпатій – Софія Маринченко. У номінації міс–інтелект – Таліна Дудко, міс-грація – Катерина Бородавко, міс–фантазія – Тетяна Гайдай, міс-талант – Аліна Буцан, міс–натхнення – Анастасія Ковтун, міс-елегантність – Анастасія Адруг.

Усі конкурсантки були нагороджені подарунками від спонсорів, красуня Менщини-2019, віце-міс та міс глядацьких симпатій отримали подарунки від торгового дому Sova.

Конкурс вели актори Чернігівського драматичного театру імені Шевченка Олександр Монастирський та Євген Бондар. Конкурсанток оцінювали: Оксана Гапон, Станіслав Таргонський, Оксана Скоробагатько, Тетяна Ісакова, Карина Шитікова та Юрій Стальниченко.

Допомогли провести захід: міський голова Геннадій Примаков, батьки учасниць, наставники учасниць Вікторія Кулагіна та Мальвіна Лінчевська.

Організатори висловлюють вдячність: КЗ “Менський краєзнавчий музей ім. В.Покотила” та КЗ “Менська публічна бібліотека” за підготовку виставки автентичного жіночого вбрання та літературного фотосалону; КЗ “Центр культури та дозвілля молоді” за відео- та музичний супровід модного показу; МЕМ за організацію та підтримку учасниць; КЗ “Менський будинок культури” за виконану творчу роботу і гідний рівень заходу; колективам, які своїми танцювально-акробатичними номерами прикрасили захід: хореографічно – цирковому колективу “Фієста” та його керівнику Анжелі Цигипі, цирковому колективу “Юність” та його керівнику Вероніці Бур, ансамблю “Перлина” та його керівнику Олені Шумейко та ансамблю “Калинонька” та його керівнику Галині Фесюн за підготовку показу мод.

Дякують всім благодійникам та партнерам: КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Менської міської ради за пошиття куліси, КЗ «Менакомунпослуга» Менської міської ради за виготовлення подіуму.

Постійні спонсори: ДП “Зернятко”, ТОВ “Мена- Авангард”, ФГ “Бутенко”, ТОВ “Нептун”, Карина Шитікова, салон “Таїс”, салон “Віва-стиль”, “мейкап” Людмила Горова та Дарина Песоцька.

Джерело: фейсбук-сторінка Світлани Шелудько http://bit.ly/2VH952d та Валерія Тихонова http://bit.ly/2UyyuPn


0 Comments