Кандидати у депутати Менської міської ради від партії “Слуга народу”


25 жовтня відбудуться чергові вибори. На них ми обиратимемо депутатів у міськраду. “Менщина” публікуватиме списки кандидатів у депутати від всіх партій, які представлені в Менській громаді.

Наразі публікуємо список кандидатів від партії “Слуга народу”:
1. Стальниченко Юрій Валерійович, Мена, Менська міська рада, секретар ради.
2. Нерослик Алла Петрівна, Бірківка, Менська міська рада, заступник начальника фінансового управління.
3. Верхоляк Євген Вікторович, Мена, ФОП.
4. Шепель Тамара Іванівна, Мена, вчителька школи Шевченка.
5. Чепурний Станіслав Дмитрович, Мена, пенсіонер.
6. Лук’яненко Ірина Федорівна, Мена, Менська міська рада, начальник відділу освіти.
7. Назаренко Петро Федорович, Феськівка, ФОП Остапенко В.С., водій автотранспортних засобів.
8. Максименко Зінаїда Сергіївна, Мена, директорка зоопарку.
9. Кошарний В’ячеслав Анатолійович, Данилівка, ТОВ “Мена-Авангард”, економіст.
10. Чичкан Наталія Григорівна, Мена, ФОП.
11. Рачков Валерій Юрійович, Мена, Менська міська рада, начальник відділу реєстрації.
12. Попок Світлана Іванівна, Макошине, відділ освіти Менської міської ради, спеціаліст господарської групи.
13. Литовченко Леонід Володимирович, Мена, директор Величківської школи.
14. Кужекіна Юлія Сергіївна, Мена, Менська міська рада, провідний спеціаліст фінансового управління.
15. Мишкін Олександр Миколайович, Блистова, вчитель Блистівської школи.
16. Деркач Любов Василівна, Покровське, Покровська бібліотека-філія №12, завідуюча.
17. Степанюк Григорій Улянович, Киселівка, вчитель Киселівської школи.
18. Гурин Алла Василівна, Семенівка, Семенівська філія комунальний заклад “Менський будинок культури”, художній керівник.
19. Пастушенко Володимир Миколайович, Куковичі, вчитель Куковицької школи.
20. Холод Марія Григорівна, Волосківці, вчитель Волосківської школи.
21. Громов Ігор Миколайович, Прилуки, ТОВ “Мена-Авангард”, заступник генерального директора з тваринництва.
22. П’ясковська Наталія Миколаївна, Городище, фермерське господарство “Погребний”, комірник.
23. Дубровний Дмитро Сергійович, Синявка, ТОВ “Агроефект-птиця”, ветеринарний лікар.
24. Крута Валентина Іванівна, Дягова, Дягівська філія Комунального закладу “Менський будинок культури”, завідувач.
25. Гузь Михайло Вікторович, Стольне, заступник директора з навчально-виховної роботи Стольненської школи.
26. Кулик Надія Андріївна, Ліски, Лісківська філія Комунального закладу “Менський будинок культури”, художній керівник.

Джерело: ЦВК https://bit.ly/34Rdgye


0 Comments