Кандидати у депутати Менської міської ради від партії “Рідний дім”


25 жовтня відбудуться чергові вибори. На них ми обиратимемо депутатів у міськраду. “Менщина” публікуватиме списки кандидатів у депутати від всіх партій, які представлені в Менській громаді.

Наразі публікуємо список кандидатів від партії “Рідний дім”:
1. Примаков Геннадій Анатолійович, Мена, Менський міський голова.
2. Гнип Володимир Іванович, Мена, ТОВ “СОЛАГРО”, керівник структурного підрозділу.
3. Гончар Наталія Вікторівна, Мена, комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Менської міської ради, директор.
4. Шелудько Світлана Валеріївна, Мена, Менська міська рада, начальник відділу культури.
5. Грищенко Віктор Костянтинович, Мена, Менська міська рада, водій автотранспортних засобів.
6. Черток Валерій Борисович, Мена, пенсіонер.
7. Москальчук Марина Віталіївна, Мена, Менська міська рада, начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення.
8. Нестеренко Ірина Леонідівна, Мена, ФОП.
9. Фесенко Сергій Васильович, Бірківка, ФОП.
10. Верховський Олександр Григорович, Мена, ТОВ “Мена-Авангард”, технік-землевпорядник.
11. Дробиш Олена Вікторівна, Мена, комунальний позашкільний некомерційний заклад “Менська дитяча музична школа” Менської міської ради, викладач по класу вокалу.
12. Семко Наталія Михайлівна, Синявка, Синявський заклад дошкільної освіти “Дзвіночок” загального типу Менської міської ради, директор.
13. Терентієв Микола Павлович, Мена, територіально відокремлене безбалансове відділення №10024/0222 філії Чернігівського обласного управління публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, завідувач сектору роздрібного бізнесу.
14. Поповець Олексій Віталійович, Макошине, державна установа “Менська виправна колонія №91”, заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення.
15. Чичкан Михайло Олександрович, Куковичі, Куковицький будинок культури філії комунального закладу “Менський будинок культури”, завідувач.
16. Канавець Наталія Віталіївна, Макошине, директорка Макошинської школи.
17. Гузь Станіслав Вікторович, Семенівка, директор Семенівської школи.
18. Євтушенко Анастасія Олександрівна, Величківка, філія комунального закладу “Менський будинок культури”, завідувач.
19. Пятикоп Галина Михайлівна, Блистова, пересувне відділення поштового зв’язку №80, листоноша.
20. Давиденко Олександр Юрійович, Покровське, заклад дошкільної освіти “Капітошка”, директор.
21. Кондратій Лариса Вікторівна, Ліски, комунальне некомерційне підприємство “Менський центр первинної медико-санітарної допомоги” філія Максаківський фельдшерський пункт, завідувач, фельдшер.
22. Літус Іван Іванович, Бірківка, вчитель Бірківської школи.
23. Мухіна Тетяна Володимирівна, Садове, вчителька Дягівської школи.
24. Кириленко Павло Іванович, Городище, Городищенський Свято-Михайлівський храм, настоятель храму.
25. Москаленко Сергій Миколайович, Волосківці, фермерське господарство “Марина-М”, голова фермерського господарства.
26. Скирта Юлія Григорівна, Стольне, Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Менської міської ради, сестра-господиня відділення стаціонарного догляду.

Джерело: ЦВК https://bit.ly/34Rdgye


0 Comments