Кандидати у депутати Менської міської ради від партії “Радикальна партія Олега Ляшка”


25 жовтня відбудуться чергові вибори. На них ми обиратимемо депутатів у міськраду. “Менщина” публікуватиме списки кандидатів у депутати від всіх партій, які представлені в Менській громаді.

Наразі публікуємо список кандидатів від партії “Радикальна партія Олега Ляшка”:
1. Бутенко Роман Олексійович, Дягова, ФГ “Бутенко”, головний агроном.
2. Гаєвой Сергій Миколайович, Мена, фінансовий відділ Менської районної державної адміністрації, головний спеціаліст-бухгалтер.
3. Скобєлєва Вікторія Миколаївна, Стольне, адвокатське об’єднання “Бізнес Проект”, адвокат.
4. Палієнко Руслан Анатолійович, Мена, Менський підрозділ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради, водій.
5. Федорченко Аліна Вадимівна, Феськівка, відділ правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, начальник відділу.
6. Пасічник Костянтин Володимирович, Стольне, ТОВ “Праця Стольне”, заступник директора з виробництва.
7. Кушнеренко Світлана Анатоліївна, Ліски, вчитель Лісківської школи.
8. Миц Олександр Леонідович, Мена, 10 Державна пожежно-рятувальна частина м. Мена, начальник караулу.
9. Гетун Таїсія Валентинівна, Макошине, вчителька Макошинської школи.
10. Магула Валерій Григорович, Мена, директор Волосківської школи.
11. Лябах Артем Вікторович, Дягова, вчитель Дягівської школи.
12. Абдрахімова Надія Миколаївна, Мена, ПП “Менський аграрник”, директор.
13. Гронь Олександр Віталійович, Мена, Менський районний суд Чернігівської області, помічник судді.
14. Терещенко Сергій Леонідович, Степанівка, ТОВ “Агрозахист Харків”, менеджер з оптової торгівлі.
15. Савчук Юлія Юріївна, Стольне, ТОВ “Дафніс”, бухгалтер.
16. Боровик Валерій Іванович, Чернігів, тимчасово не працює.
17. Хижняк Світлана Юхимівна, Мена, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської РДА, фахівець з охорони праці.
18. Євтушенко Олександр Миколайович, Мена, Менське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській обл., головний спеціаліст.
19. Пономаренко Сергій Володимирович, Бірківка, опалювач у Бірківській школі, КП “Менакомунпослуга”, прибиральник.
20. Пилипенко Оксана Олександрівна, Мена, тимчасово не працює.
21. Кушнеренко Юрій Миколайович, Ліски, тимчасово не працює.
22. Морачевський Василь Миколайович, Куковичі, тимчасово не працює.
23. Кушніренко Валентина Василівна, Мена, пенсіонерка.
24. Дробиш Юрій Вікторович, Мена, вчитель Менської дитячої музичної школи.
25. Соколенко Олена Василівна, Феськівка, вчителька Феськівської школи.
26. Нагорний Віктор Володимирович, Покровське, ФОП.

Джерело: ЦВК https://bit.ly/34Rdgye


0 Comments