Кандидати у депутати Менської міської ради від партії “Опозиційна платформа – за життя”


25 жовтня відбудуться чергові вибори. На них ми обиратимемо депутатів у міськраду. “Менщина” публікуватиме списки кандидатів у депутати від всіх партій, які представлені в Менській громаді.

Наразі публікуємо список кандидатів від партії “Опозиційна платформа – за життя”:
1. Невжинський Володимир Михайлович, Мена, КУ ММЦСС Менської міської ради, директор.
2. Бець Анатолій Тихонович, Куковичі, ТОВ “Куковицьке”, головний інженер.
3. Стародуб Олена Миколаївна, Ліски, Лісківський старостинський округ, діловод Менської міської ради.
4. Невжинська Олена Григорівна, Мена, КЗ “Менська публічна бібліотека” Менської міської ради, директор.
5. Корнієнко Людмила Вікторівна, Данилівка, Данилівська сільська рада, секретар сільської ради.
6. Дем’яненко Ольга Володимирівна, Мена, Менська міська рада, заступник начальника загального відділу.
7. Тищенко Петро Григорович, Киселівка, комунальний позашкільний навчальний заклад “Менська дитяча музична школа”, викладач.
8. Васильчук Олена Михайлівна, Мена, Служба у справах дітей Менської міської ради, начальник служби.
9. Антоненко Іван Іванович, Дягова, самозайнята особа.
10. Масалико Сергій Валерійович, Мена, ПРАТ ШРБУ-82, головний механік.
11. Ющенко Тетяна Дмитрівна, Мена, КУ ММЦСС Менської міської ради, начальник відділу соціальної роботи.
12. Труба Альона Володимирівна, Мена, КУ ММЦСС Менської міської ради, фахівець із соціальної роботи.
13. Гречуха Сергій Миколайович, Мена, вчитель школи Шевченка.
14. Фесюн Наталія Миколаївна, Бірківка, Бірківська філія КЗ “Менська публічна бібліотека” Менської міської ради, завідувач.
15. Страмко Володимир Олексійович, Макошине, самозайнята особа.
16. Малиш Інна Федорівна, Макошине, самозайнята особа.
17. Коваленко Олена Олексіївна, Стольне, КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Менської міської ради, завідувач відділення стаціонарного догляду.
18. Коротка Ірина Петрівна, Величківка, ТОВ АД – Менський коопзаготпром, головний бухгалтер.
19. Фесенко Павло Васильович, Осьмаки, вчитель Лісківської школи.
20. Зінченко Станіслав Валентинович, Старий Білоус, ТОВ “Праця Стольне №1”, юристконсульт.
21. Соломко Анатолій Віталійович, Куковичі, пенсіонер.
22. Шишига Дмитро Анатолійович, Семенівка, фермерське господарство, голова.
23. Зінченко Оксана Олександрівна, Синявка, ФОП Зінченко.
24. Лях Віктор Васильович, Семенівка, пенсіонер.
25. Кремень Людмила Миколаївна, Волосківці, ДНЗ “Волошка”, завідувач ДНЗ.
26. Федорченко Олександр Олексійович, Мена, Менська міська рада, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту.

Джерело: ЦВК https://bit.ly/34Rdgye


0 Comments