Кандидати у депутати Менської міської ради від партії “Наш край”


25 жовтня відбудуться чергові вибори. На них ми обиратимемо депутатів у міськраду. “Менщина” публікуватиме списки кандидатів у депутати від всіх партій, які представлені в Менській громаді.

Наразі публікуємо список кандидатів від партії “Наш край”:
1. Півень Оксана Олександрівна, Мена, Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, державний кадастровий реєстратор.
2. Кравцов Валерій Михайлович, Макошине, Менський зоологічний парк, заступник директора.
3. Фесюн Катерина Олексіївна, Бірківка, пенсіонерка.
4. Дубовик Олександр Віталійович, Нові Броди, фермерське господарство “Дубовик”, директор.
5. Роговий Василь Миколайович, Куковичі, ТОВ “Куковицьке”, головний агроном.
6. Попович Лариса Леонідівна, Мена, Менський районний відділ державної реєстрації активів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції, начальник відділу.
7. Бурка Микола Михайлович, Дягова, вчитель Дягівської школи.
8. Тимців Юлія Петрівна, Макошине, Макошинський дитячий навчальний заклад “Сонечко”, завідувач, ТОВ “АГРОЛІДЕР МЕНА”, директор.
9. Руденко Михайло Миколайович, Майське, ТОВ “Мена Авангард”, охоронець.
10. Просяник Микола Миколайович, Ушня, ФОП.
11. Булавка Оксана Михайлівна, Мена, фінансовий відділ Менської районної державної адміністрації, начальник.
12. Зелений Ігор Іванович, Мена, пенсіонер.
13. Гамениця Олена Петрівна, Мена, Менська міська рада, начальник загального відділу.
14. Литвиненко Володимир Миколайович, Мена, ФОП.
15. Боюн Роман Анатолійович, Блистова, Менська міська рада, виконуючий обов’язки старости Блистівського старостинського округу.
16. Шаповаленко Оксана Миколаївна, Мена, приватне підприємство “Мена Троїцький ринок”, директор.
17. Цигипа Анжела В’ячеславівна, Мена, Центр дитячої та юнацької творчості Менської міської ради, керівник гуртків.
18. Роговий Анатолій Михайлович, Мена, тимчасово не працює.
19. Фесюн Дмитро Валерійович, Мена, ТОВ “Кофеленд”, менеджер.
20. Примак Сергій Вікторович, Мена, тимчасово не працює.
21. Давиденко Олена Михайлівна, Мена, директорка Покровської школи.
22. Яницький Євгеній Олександрович, Киселівка, ФОП.
23. Повидайчик Лариса Анатоліївна, Семенівка, ТОВ “Бімекс-Агро”, агроном.
24. Андрійченко Юрій Михайлович, Стольне, комунальне підприємство “Менарайкомунпослуга”, бухгалтер.
25. Шабел Наталія Андріївна, Городище, директорка Городищенської школи.
26. Желій Олена Миколаївна, Синявка, тимчасово не працює.

Джерело: ЦВК https://bit.ly/34Rdgye


0 Comments