Іван Ващенко: “Питанням недоукомплектації вагонів з гуманітарною допомогою займаються правоохоронні органи”


Читачка “Менщини” цікавилася про долю вагонів з “гуманітаркою”, які повинні прийти на кожного жителя району.

Оксана Шаповаленко: “Хто відповість за розкрадену гуманітарку для кожного жителя громади? Куди пішли розкурочені вагони? Добре, якщо на ЗСУ, а, може, злодіям для подальшої реалізації. Слава Богу, що Мена порівняно з іншими не постраждала, обійшлися б і без допомоги, та якась же скотина тупо нажилась на війні.

Яка причина недостачі? Хто отримав гроші від держави і обманув?”

Начальник Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко: “По актам недоукомплектації вагонів є порозуміння. Дніпропетровськ обіцяє, що вони доукомплектують.

2 тижні з часу складання актів пройшло позавчора. Ми ще раз мали зв’язок з Дніпропетровською ОВА, вони запевнили, що будуть доукомплектовувати.

Підрядниками по укомплектовуванні допомоги були компанії із Дніпропетровської області. Зараз, наскільки мені відомо, цим питанням займаються правоохоронці.

Тобто, ми просто отримувачі. Комплектувалися ці пакети не у нас, не в Корюківці, не в Чернігівській області навіть.

Питання залишається у площині правоохоронних органів”.

Нагадаємо, у липні Корюківською районною військовою адміністрацією було отримано 4 вагони державної допомоги. Тоді Іван Ващенко повідомив: “Є питання щодо комплектності пакетів та якості окремих продуктів. Ми склали певні акти, направили їх постачальникам цих пакетів і чекаємо офіційну відповідь” – https://bit.ly/3OUyUGZ


0 Comments