Ірина Лук’яненко: “Якщо зараз не зекономимо, то потрібно буде йти на більш радикальні дії”


Нещодавно читач “Менщини” цікавився, чому педагогів кожного місяця відправляють у відпустку за свій рахунок – https://bit.ly/38lftYJ

Відповідь на це нам надала начальниця відділу освіти Ірина Лук’яненко: “Відділ освіти отримав лист від Міністерства освіти і науки України про оплату праці працівників закладів освіти. У ньому йдеться про те, що педагогам із державної субвенції буде знято 10% річних від загального фонду

Потім ми отримали лист з державної казначейської служби України з уточненою інформацією стосовно зміни розпису асигнувань державного бюджету на 2022 рік. У ньому містилася помісячна розбивка щодо коштів, які будуть надходити на оплату праці педагогам.

З цієї розбивки було видно, що освітня субвенція з державного бюджету зменшена у розмірі 10% на зарплату. Це 7 млн 398 тис. 500 грн від загального фонду, передбаченого на рік. Місячний фонд заробітної плати педагогів – приблизно 6 млн грн.

Разом з центром бухгалтерського обслуговування освітніх установ було напрацьовано ряд пропозицій для керівників закладів освіти.

Кожен освітній заклад є автономним, окремою юридичною особою, розпорядником коштів 3 рівня.Тобто, кожен директор закладу відповідає за бюджет свого закладу і помісячний розпис виплати заробітної плати як педагогам, так і обслуговуючому персоналу.

У листі МОНУ йшлося про те, що керівники закладів освіти мають право зменшувати розміри лише тих надбавок і доплат, які встановлені нормативними актами у граничних розмірах обо мають необов’язковий характер (за складність, напруженість, виконання особливо важливої роботи, престижність праці тощо) і розмір яких залежить від наявного фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисі.

Все це порахувавши ми зрозуміли, що зняття надбавок не дасть економії, і заборгованості з/п не оминути. Тому було запропоновано (повторюю, що не примушували, а запропонували) педагогам писати на 5 робочих днів кожного місяця (не обов’язково послідовність днів підряд) за свій рахунок.

Це вимушена міра! Якщо цього не зробити, то щоб виплатити заробітну плату, потрібно буде йти на більш радикальні методи – наприклад, скорочення штатних одиниць по закладах освіти, або ж взагалі закриття закладів освіти.

Було обраховано варіант щодо 2/3 виплат. Деякі заклади прийняли дану пропозицію.

Зараз ми говоримо про 10%, але на нараді при начальнику Чернігівського обласного управління освіти і науки було озвучено, що у червні може бути -17%. А враховуючи, що ми живемо в умовах війни, то все можливо.

Скоро педагоги підуть у відпустки. В умовах воєнного стану, це буде 24 дні. Для того, щоб виплатити педагогам відпускні + матеріальна допомога (захищена законом), треба ці кошти десь узяти, зекономити.

Якщо говорити про вихователів та обслуговуючий персонал закладів освіти, то коли затверджувався бюджет, всім структурним підрозділам міської ради затвердився однаково – 10 місяців. Враховуючи ситуацію війни, бюджет громади дефіцитний і не поповнюється. Тому було прийнято рішення, що всі, хто на місцевому бюджеті, а це всі працівники освіти мають піти кожного місяця на 5 робочих днів за власний рахунок”.


0 Comments