Індустріальний парк “Менський” зареєстрували на засіданні уряду


Вчора, 24 січня, на засіданні Кабінету Міністрів України уряд включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків ще один майданчик — “Менський”.

Відповідним рішенням завершився етап оформлення документів з реєстрації промислового парку. Тепер міськрада планує визначитись з керуючою компанією та пошуком зовнішнього інвестора.

Новий індустріальний парк знаходиться за межами міста Мена Чернігівської області на території Менської міської ради.

Відповідно до концепції індустріального парку, на площі 68,6 га буде створено до 3000 робочих місць. Передбачено створення промислових підприємств та логістичних об’єктів (детальніше: https://t.me/menshchyna/11565)

«Розвиток індустріальних парків дуже важливий, адже саме вони мають стати точками зростання економіки і повоєнної відбудови країни. Це сприятиме відновленню промисловості, зокрема і експортно орієнтованої, з високою долею доданої вартості. А також це стане поштовхом до розвитку місцевих громад, які отримають нові надходження до бюджету, будуть створені нові малі і середні підприємства, а разом з цим у регіонах з’являться нові робочі місця», – заявила Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Джерело: https://bit.ly/3R6hQAr


Будівництво індустріального парку та робочі місця — https://t.me/menshchyna/16920

Де планують будувати індустріальний парк? — https://t.me/menshchyna/14684

Обговорення на сесії щодо створення індустріального парку — https://t.me/menshchyna/4813

Концепція індустріального парку та вартість будівництва — https://t.me/menshchyna/11565


0 Comments