Григорій Разнован: “Вже у грудні в нашій лікарні можна буде користуватися новим КТ”


У березні 2019 року стало відомо результати відбору проектів, які фінансуватимуться за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у Мені: купівля комп’ютерного томографу у Центральну районну лікарню та побудова шестиквартирного будинку для лікарів (http://bit.ly/2Wc2FJu).

Так як про початок будівництва ми вже публікували новину (детальніше – http://bit.ly/2PbiKxT), вирішили дізнатися, коли запрацює КТ у Менській лікарні. Для цього звернулися до головного лікаря Менської ЦРЛ Григорія Разнована та начальниці відділу фінансового управління Менської РДА Оксани Булавки.

Григорій Разнован: “Наразі проводимо ремонт приміщення, у якому буде розташований комп’ютерний томограф. Приміщення має відповідати нормам і стандартам, розташовуватиметься на першому поверсі триповерхової будівлі лікарні.

Сподіваємося, що до грудня всі роботи з ремонту та установки обладнання завершаться і люди можуть користуватися послугами КТ.

Проводити обстеження буде лікар-ендоскопіст Володимир Семенюк. Зараз він проходить спеціальні навчання, щоб на високому рівні виконувати цю роботу”.

Оксана Булавка: “Комп’ютерний томограф був придбаний 13 вересня, його вартість складає 11 млн. 855 тис. 600 грн. 15 жовтня апарат вже перетнув кордон України”.

На фото – комп’ютерний томограф та приміщення, у якому він буде розташований, станом на 24 жовтня.


0 Comments