Григорій Разнован: “У лікарні є невеликий запас захисних засобів, але він не достатній”


За словами генерального директора Менської ЦРЛ Григорія Разнована, наразі лікарня шукає, де закупити необхідні матеріали для лікарні на час карантину.

“Із міського бюджету виділено 400 тис. грн. На ці кошти ми шукаємо, де закупити респіратори, захисні костюми, маски, засоби дезінфекції та інші необхідні для медиків та пацієнтів засоби.

У зв’язку з тим, що кожна лікарня по Україні шукає ці засоби, знайти їх в наявності дуже складно, більшість аптек, складів працюють з готівкою. У лікарні є невеликий запас захисних засобів, але він не достатній.

Навіть при закупівлі необхідного на виділені кошти, у випадку поширення інфекції на території Менщини цих засобів захисту буде недостатньо.

Тому, якщо у підприємців, небайдужих жителів є можливість надати у лікарню кошти, маски, бахіли, респіратори високого захисту, засоби дезінфекції – це, безперечно, допоможе в складній ситуації” – повідомляє Григорій Іванович.

Розрахунковий рахунок для благодійних внесків Приватбанк (Менська ЦРЛ) – UA863535860000026008051421317.

Також лікарні потрібні респіратори FFP3 (з червоним клапаном) для лікарів, антисептики для обробки рук, деззасоби для приміщень, маски, захисні медичні костюми.


0 Comments