Ховатися 7 років – не варіант: призовники Менщини про службу в армії


Андрій Гапон

В понеділок, 9 жовтня, Менський районний військкомат відправив чотирьох перших призовників цьогорічної осінньої кампанії. До того як хлопці вирушили в Чернігів, ми вирішили поцікавитися, що вони думають про нинішню службу в армії.

Двадцятирічний житель Менщини В’ячеслав розповідає:

– Одразу, коли прийшла повістка, в армію не хотів іти, однак потім все ж передумав. Чому б і ні, можливо знадобиться в житті, зокрема і додаткові перспективи по роботі. Маю чимало знайомих, які не служили і тепер просто не можуть влаштуватися на роботу, наприклад, в ту ж саму охорону. Зараз навіть жалкують, що у свій час “відкосили” від армії. Про службу розказують різне, дехто навіть пугає. Звісно, думаю, що легко не буде, однак хлопці ж якось привикають, тому думаю, що і я звикну.

– На контракт точно не піду, – впевнено заявляє призовник Павло. – Поки війна не скінчиться, ніяких контрактів. Хто хоче, хай підписує, а я точно не буду. Ще відправлять в АТО, а ви ж самі бачите, що там робиться… Важких фізичних навантажень не боюся. З фізкультурою ніби нормально, тому в цьому плані, думаю, проблем не буде. Служити в армії вирішив сам, ніхто не заставляв. Та й “ховатися” 7 років не варіант. Краще піти зараз, у 20 років, ніж потім “загребуть” у 27.

Ось так стосовно військової служби висловилися наші майбутні солдати. А вже вчора в обласному військкоматі їх повинні розподілити за місцями подальшого проходження служби. І вже незабаром модні кросівки та джинси хлопцям замінять міцні черевики та форма.


0 Comments