Геннадій Примаков оголосив про вихід із партії Олега Ляшка


Сьогодні, 10 липня, міський голова Геннадій Примаков оголосив про вихід із Радикальної партії Олега Ляшка та вступ до партії “Рідний дім”:

“Шановна громадо! Сьогодні хочу публічно заявити про прийняте мною рішення – я виходжу з Радикальної партії Олега Ляшка.

Це непросте рішення. Завдяки підтримці Олега Валерійовича нам вдалося досягти багато. Я щиро вдячний Богові, що Він надав мені можливість йти на вибори пліч о пліч з командою професіоналів. Але сьогодні наші шляхи розходяться… Дякую Радикальній партії Олега Ляшка за той досвід і ті перемоги, що ми здобули разом.

Джон Кеннеді, 35-й резидент Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії, в свій час казав: “Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє.” Тому крокуємо вперед…

Я долучаюся до партії мерів Чернігівщини «Рідний дім». Це група однодумців, людей, які не бояться брати на себе відповідальність, господарників, які хочуть якісних змін на майбутнє. Ми не про одноденну тактику, ми про стратегію розвитку і якість життя в територіальних громадах.

Хто йде зі мною? Всі ті, хто готовий працювати на благо територіальної громади. Я буду вдячний за підтримку кожного, адже лише команда зможе досягти успіху і лише команда здатна реально змінювати світ.

У американської підприємниці, яка у 2012 увійшла до Time 100 рейтингу сотні найвпливовіших людей світу Шеріл Кари Сендберґ є чудовий вислів: “Якщо вам пропонують місце в ракетоносії, не питайте, що за місце! Просто займіть його”.

Тому розпочинаємо рух до змін і займаємо свої місця в ракетоносії… Попереду багато роботи. Є з чим і ким працювати!”

Джерело: https://bit.ly/2Cquto0


0 Comments