Геннадій Примаков: “Наші трактори на такий сніг не розраховані”


5 лютого міський голова Геннадій Примаков відповів “Менщині” на питання, які найбільше хвилюють наших читачів. Відповіді на питання публікуємо частинами.

Зокрема, ми цікавилися, чому була проблема із розчищенням доріг від снігу. Геннадій Примаков: “Купити можна все, аби були гроші. Велика спецтехніка, така як грейдер, дуже дорога. І для того, щоб посадити туди людину, її треба вивчити. Їй треба дуже добре платити. Люди, які працюють на грейдерах у дорожніх організаціях, отримують 20 і більше тисяч гривень. А один ніж, який іде під грейдер, що розгрібає дорогу, коштує від 16 до 35 тисяч гривень. Кожен люк, кожен бардюр, за який чіпляється, він відразу лопається. І посадити людину, яка слабо у цьому знається, і убити техніку, яку купляєш за 3 мільйони – це буде нерозумно.

Трактори, що у нас – добрі і потужні, але на такий сніг вони не розраховані. Почнемо з того, що це не робота тракторів. Повинна бути снігоприбиральна техніка, яка забирає на собі сніг і вивозить. Адже навертати постійно сніг на сторони – колись прийде той момент, що наші маленькі трактори не зможуть висипати”.

Відео
https://youtu.be/Amc1d0DAiaw


0 Comments