Геннадій Биндюк: “Три села накормити легше, ніж тридцять три”


Село Покровське Менського району планує створити об’єднану територіальну громаду. Детальніше “Менщина” дізнавалася у Покровського селищного голови Геннадія Биндюка.

Геннадій Биндюк: “У Покровської сільської ради з’явилася ідея створення об’єднаної громади і ми вирішили спробувати. Наразі проводяться обговорення з громадою села. Люди налаштовані більш позитивно. На обговорення законом передбачено 30 днів, але можливо все пройде швидше.

Відповідно до законодавства приєднуватися до ОТГ можуть тільки території, які межують. Тому після розгляду питання створення ОТГ на сесії ми направимо запрошення до межуючих сіл Вільшани Сосницького району та Домашлин Корюківського. У них буде ще 60 днів на громадські обговорення.

Чому саме ці села? По-перше, і вони, і ми не увійшли до вже створених ОТГ. По-друге, ми межуємо територіями. На жаль, законом не передбачено вихід з вже утворених ОТГ. Так, наприклад, село Слобідка 3 км від нас: діти ходять до нас у школу, садочок, люди їздять працювати. Але вони вже в Менській ОТГ – це рішення людей.

У нас вибору вже немає – або іди в Мену, віддавай кошти і сиди чекай, коли хтось на тебе зверне увагу із 33 трьох сіл, і чекай поки щось до тебе дійде. Тим паче, що місто забирає левову частку коштів. Або намагайтесь щось зробить – стукайте і вам відкриють. Вирішили спробувати. Три села накормити легше ніж 33”.


0 Comments