Геннадій Примаков: “Рішення про опалення приймає райдержадміністрація”


У п’ятницю “Менщина” озвучила думку першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Григоровича Мурованого щодо опалення садочку “Сонечко” https://goo.gl/FJBgfX

Сьогодні ми звернулися до мера міста Геннадія Примакова: “Оскільки 5 числа ми побачили, що діти починають мерзнути, ми не чекали норм, температурних режимів, а включили опалення. Я видав розпорядження, оскільки діти мерзнули.

Чому ми не включили садочок “Сонечко”. Садочок опалює централізована котельня. Вона опалює лікарню, поліклініку, Станцію юних техніків, гімназію, тобто, установи, які підпорядковуються районному керівництву. І дозвіл дає районна рада. І в цій складовій лише один наш садочок. А ті об’єкти належать їм.

Я так розумію, що грошей не вистачає, і без команди з області вони нічого не включають.Сьогодні загадали включити всі установи, які підпорядковуються по всьому ОТГ. Але, є садочки, які знаходяться у школах. Школи належать району, і котельні належать, ми тільки відшкодовуємо пальне.

У обласному розпорядженні написано, що рішення про опалення приймає райдержадміністрація (те саме розпорядження, що показував Сергій Мурований – примітка “Менщини”)”.

Щодо індивідуального опалення садочку. Ми подали проект, але рішення щодо його комплексна комісія в облдержадміністрації не прийняла. Проект зроблений за європейськими стандартами. Але там велике фінансування: на садочок треба більше 5 мільйонів. Нам сказали, що і так багато грошей дали. Зараз шукаємо фінансування в інших фондах”


0 Comments