ДУМКА ЧИТАЧА. Який бізнес ви відкрили б у малому місті або на селі?


У телеграм-каналі “Бізнес Ідеї” поділились напрямками для розвитку початкового бізнесу у малих містах, а також у селах.

Основними напрямками діяльності у малому місті, які найбільш вдало підходять до старту власної справи, є:

• Послуги. Люди, які вміють щось робити, пропонують свої послуги. Отриманий дохід витратити на розширення бізнесу, або відкрити інший бізнес.

• Інфобізнес. Володіючи унікальною інформацією, можна її продати аудиторії через інтернет, тобто навчання за гроші.

• Рукоділля. Зараз вироби ручної роботи користуються популярністю. Будь-який виріб зшитий, вишитий, в’язаний або зроблена своїми руками іграшка, цінують багато людей. Необхідно визначитися, в якому напрямку творити, і знайти своїх покупців.

• Анімаційна діяльність. Людина з позитивними та доброзичливими якостями може створити для людей розважальні програми на весілля, дні народження, вести дані заходи.

• Оренда дачі. Зараз багато хто хоче відпочити на природі. На базах ціни кусаються. Можна сміливо здати свою дачу на відпочинок.

• Розміщення реклами на автомобілі. Дохід залежить від габаритів машини та регіону, в якому вона знаходиться. Перевага даного доходу ще в тому, що машина не зацікавить викрадачів з нанесеною на неї рекламою (детальніше за посиланням: https://bit.ly/3lYBYWW).

Серед найбільш вдалих ідей для бізнесу на селі варто виділити:

• Сільська аптека. Початкові інвестиції – від 150 тис. грн. Окупність проєкту – до одного року. Середня рентабельність – 10 %. Доходи будуть невисокими через низьку платоспроможність і високу закупівельну вартість, але покупців вистачатиме, оскільки в селі більше населення літнього віку, яке постійно потребує ліків.

• Сільський магазин. Інвестиції – від 100 тис. грн. Окупність – від 6 місяців до року. Рентабельність – 15 %. Місцеві споживачі потребують все більше товарів, які їм доводиться купляти в місті, тому краще у магазині пропонувати як харчові, так і господарські товари.

• Зелений туризм. Високий попит на місцевість неподалік від великих міст із доброю екологією та гарною природою. Початкові інвестиції можуть становити від 50 тис. до млн грн – залежно від того, в якому стані перебуває ваша оселя. Якщо садиба буде зайнята всі сезони, то за рік вона може дати 300–500 тис. грн чистого прибутку.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/30mfQOF


0 Comments