Для підтримання стану доріг підготували 120 тон піску та значну кількість снігоочисної техніки


Нещодавно на сайті Менської міськради опублікували інформацію про підготовку вулично-дорожньої мережі населених пунктів Менської громади до роботи в зимовий період, яку мали заслухати на засіданні виконкому (детальніше: https://bit.ly/30NTiqv).

Зараз ведеться підготовка до роботи в зимовий період, спеціалізованої техніки для прибирання снігу та посипання доріг та тротуарів протиожеледними сумішами.

Станом на 23 листопада на балансі КП «Менакомунпослуга» знаходиться 19 одиниць техніки. Зі снігоочисної техніки: розкидач піску, розкидач сумішей, снігоочисник та п’ять відвалів до тракторів, що будуть використовуватись для чищення тротуарів, дві лопати-відвал для тракторів “Беларус” для чищення доріг, фронтальний навантажувач, ручний розкидач піску.

Для ліквідації наслідків негоди у зимовий період будуть задіяні: п’ять тракторів з навісним обладнанням, дорожній розкидач сумішей.

Окрім того, в наявності є 120 тон піску та 16 тон солі.

Для надання допомоги по вивільненню транспортних засобів, які потрапили у снігові замети або на складні ділянки дороги планують використовувати пожежний автомобіль на базі КУ «Пожежна місцева охорона».

Джерело: https://bit.ly/30NTiqv


0 Comments