Депутати міськради таки погодили виділення землі “атовцям”, але не всім


На останньому пленарному засіданні сесії Менської міськради, яке відбулося 15 березня, депутати погодили передачу земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (по 2 гектари) учасникам АТО, але не всім, і не тільки учасникам АТО.

Нагадаємо, що 27 лютого відбулося пленарне засідання сесії Менської міської ради. Зокрема, на голосування винесли проект рішення про погодження на передачу земельних ділянок. До проекту було включено 90 прізвищ.

Рішення не було прийнято – не вистачило голосів. Одні депутати заявляли, що громадян зі списку представляють як учасників АТО, але насправді не всі вони такими являються, до того ж не всі є жителями Менської громади. І що виділяти землю потрібно після завершення інвентаризації, в першу чергу – місцевим учасникам АТО. Інші депутати стверджували, що чекати нічого не потрібно – перевіряти статус заявників має Держгеокадастр, а не міськрада. І що по закону право на отримання землі в Менській громаді мають всі громадяни України, а не лише місцеві жителі.

“Менщина” ознайомилася із більшістю заяв цих громадян і з’ясувала, що з них 83 особи претендували на землю як учасники АТО, 3 – як звичайні громадяни (не учасники АТО). Із заявами інших 4 осіб ми не ознайомилися.

У четвер, 15 березня, міськрада провела пленарне засідання чергової сесії, на якій знову на голосування винесли аналогічний проект рішення, але змінили список прізвищ.

“Земельна” депутатська комісія міськради провела засідання за участю членів Менської районної організації учасників АТО та інших представників громадськості. В результаті консультацій з громадськістю, з тих прізвищ, які були в попередньому проекті, депутати залишили 46 осіб, які претендували на землю як учасники АТО (зокрема, не жителів Менської громади), 1-ну особу, яка претендувала на землю не як учасник АТО і 1-ну особу, з заявою якої ми не ознайомились.

Зі списку виключили 37 осіб, які претендували на землю як учасники АТО, 2-х звичайних громадян (не учасників АТО) і 3-х осіб, з заявами яких ми не ознайомилися.

При цьому депутати включили до проекту ще 18 прізвищ, із них 5 осіб, які претендували на землю як учасники АТО і 13 осіб, з заявами яких ми не ознайомилися.

За рішення проголосували всі 26 присутніх депутатів (з 34-х).

Нагадаємо, що “Менщина” проводить опитування “Як ви пропонуєте поділити менську землю?”. Переглянути відповіді інших і залишити свою можна за посиланням https://goo.gl/gm61yG


0 Comments